Θέση εργασίας: Τεχνικός/Μηχανικός Πληροφορικής

Η επιχείρηση «computerpro.gr» Ζερβουδάκης Νικόλαος, με έδρα στη Κίσαμο Χανίων και δραστηριότητες

  • εμπόριο ειδών τεχνολογίας με φυσικό και ηλεκτρονικό κατάστημα (eshop)
  • παροχή υπηρεσιών τεχνικής υποστήριξης και μηχανοργάνωσης
  • κατασκευή ιστοσελίδων, QR menus, digital marketing

 αναζητά τεχνικό/μηχανικό υπολογιστών για να ενισχύσει την υπάρχουσα δυνατή ομάδα εργασίας της.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • επιδιόρθωση/αναβάθμιση υπολογιστών
  • εγκατάσταση/παραμετροποίηση προγραμμάτων
  • τεχνική υποστήριξη
  • εξυπηρέτηση πελατών

Πέρα από τις βασικές αρμοδιότητες, ο  ρόλος του μηχανικού πληροφορικής απαιτεί τη διαρκή μελέτη νέων τεχνολογιών και τη δημιουργία μηχανισμών για την αντιμετώπιση  των καθημερινών προκλήσεων στο χώρο της πληροφορικής

Προσφέρουμε:

  • εκπαίδευση
  • αποδοχές, δώρα, ασφάλιση και άδειες σύμφωνα με το νόμο
  • bonus για επίτευξη στόχων
  • σύγχρονο, δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης

Επιθυμητά προσόντα:

  • πτυχίο πληροφορικής
  • οργανωτικότητα και συνέπεια
  • γνώση αγγλικής γλώσσας

Ο υποψήφιος πρέπει να διαμένει στη Κίσσαμο Χανίων και να μην έχει στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος αποκλειστικά με αποστολή βιογραφικού σημειώματος

  • με e-mail στο nikos@computerpro.gr
  • ή με χρήση της παρακάτω φόρμας επικοινωνίας